Komentari 20

Veliki Lima šokirao Osječane! Belupo do 1-1 s igračem manje

10

Osijek je u 23. kolu odigrao 1-1 protiv Slaven Belupa koji je od 28. minute igrao s igračem manje. Mateus Lima junak je 'farmaceuta', koji su u nadoknadi mogli i pobijediti, ali su upropastili kontru četiri na dva

U susretu 23. kola Prve HNL Osijek i Slaven Belupo su igrali 1-1 (1-0). Treći Osijek sada ima 41 bod, tri manje od druge Rijeke, a četiri više od četvrte Lokomotive, dok je Slaven Belupo sedmi sa 22 boda, jednim više od osmog Intera iz Zaprešića.

Osijek je imao sjajnu šansu odmaknuti se od Lokomotive i učvrstiti poziciju na trećem mjestu, ali je sve upropastio. Imao je 1-0 iz pete minute nakon što je zabio Mirko Marić. Imao je i igrača više od 28. minute, nakon što je Bruno Goda dobio drugi žuti karton. Imao je igru, imao je šanse, ali nije imao realizaciju. Gostima je pomogla i prečka, a onda su četiri minute prije kraja zabili preko Mateusa Lime.

Mogao je Belupo okrenuti i pobijediti u Gradskom vrtu, imali su gosti kontru četiri na dva u sudačkoj nadoknadi, ali uprskali su sjajnu šansu: Osječke igrače publika je ispratila zvižducima.