Dubravko Skender novi je potpredsjednik, a Većeslav Bergman ušao je u izvršni odbor kao predstavnik Zajecove većine iako je u skupštinu izabran na listi predsjednika na odlasku
Sport
Komentari 4Velimir Zajec novi je predsjednik Dinama, odlučila je natpolovična većina Dinamovih skupštinara (31 glas za, 19 za Mirka Barišića, dva suzdržana). Legenda "modrih" vraća se u klub 14 godina nakon što je kratko bio trener, dobio je naklonost i šest ljudi koji su izabrani na listi dojučerašnjeg predsjednika. A sa sobom je doveo nove ljude u izvršni odbor.
POGLEDAJTE VIDEO: Glasovanje za predsjednika Dinama
Pokretanje videa...
01:39
Novi članovi Izvršnog odbora su uz predsjednika Zajeca još Dubravko Skender, ujedno i potpredsjednik kluba, potom Ivan Nauković, Franjo Šušnjara, Mislav Ante Omazić, Tomislav Globan, Krešimir Mlinarić, Marijan Pojatina, Goran Kovačević, Zrinko Hržić i Većeslav Bergman. Barišićevi ljudi u IO-u bit će Ante Todorić i Marijan Tomurad.
Zanimljivo, Bergman je bio jedan od najgorljivijih pristaša Mirka Barišića zadnjih godina, na njegovoj je listi dospio u skupštinu, a onda je digao ruku za Zajeca i formalno će biti njegov predstavnik u izvršnom odboru?! Inače, Tomurad je predložio da Mirko Barišić postane počasni predsjednik, što su mu i sami Boysi ponudili prije skupštine, ali on je to odbio, kao i nova većina. O tome će glasovati ponovno na idućoj skupštini.
Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. 18+