Komentari 9

Ovome se nije Nadal! Opet ništa od epskog okršaja, Shapovalov preokrenuo Španjolca u Rimu

4

Kanadski tenisač slavio je u spektakularnom meču protiv Španjolca koji je uvjerljivo izdominirao prvi set, a onda posustao. Shapovalov je na koncu pobijedio sa 1-6, 7-5, 6-2, a Novak se poigrao sa Wawrinkom

Nakon što je Carlos Alcaraz 'uništio' nade ljubiteljima tenisa da će u Madridu gledati epski okršaj između Novaka Đokovića i Rafaela Nadala, u Rimu je ta 'crna mačka' bila, odnosno bio - Denis Shapovalov.

POGLEDAJTE VIDEO:

Nadal nakon Roland Garrosa 02:15
Sponzorski krah Đokovića: Srbin ostao bez milijunskog ugovora!

Kanadski tenisač slavio je u spektakularnom meču protiv Španjolca koji je uvjerljivo izdominirao prvi set, a onda posustao. Shapovalov je na koncu pobijedio sa 1-6, 7-5, 6-2 nakon dva sata i 40 minuta igre za treću pobjedu iz sedam ogleda sa Nadalom za četvrtfinale Mastersa u Rimu.

ATP Masters 1000 - Italian Open

Ranije su na centralnom terenu snage odmjerili Đoković i Stan Wawrinka, a prvi reket svijeta uvjerljivo je slavio sa 6-2, 6-2. Nekoć je to bio dvoboj za prste polizati', a ovog puta igrali su prvi i 361. tenisač svijeta pa je meč bio jednosmjerna ulica.

Đoković se naklonio tinejdžeru: Impresivno, zaslužio je pobjedu

Đoković će u četvrtfinalu igrati protiv Augera-Aliassimea, dok će Shapovalov tražiti polufinale pokraj Ruuda. U drugoj polovici ždrijeba za polufinale će se boriti Sinner i Tsitsipas, odnosno Garin i Zverev.