Pašalić asistirao, a Atalanta je uzela bod u gostima kod Juvea

3

Juventus je ovim rezultatom ispustio treće mjesto na ljestvici nakon što je prije njih Milan pobijedio Empoli (1-0). Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić odigrao je cijelu utakmicu za Atalantu

U susretu 28. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus i Atalanta su odigrali 2-2, a za goste je nastupio hrvatski reprezentativac Mario Pašalić upisavši asistenciju. Momčad iz Bergama je povela u 35. minuti golom Teuna Koopmeinersa na Pašalićevu asistenciju. Za hrvatskog veznjaka to je četvrta ligaška asistencija ove sezone.

Serie A - Juventus v Atalanta

Juve je u nastavku susreta okrenuo rezultat golovima Andreje Cambiasa (66) i Arkadiusza Milika (70), no Koopmeiners je u 75. minuti zabio za 2-2. Pašalić je za Atalantu odigrao cijeli susret.

Juventus je ovim rezultatom ispustio drugo mjesto nakon što je u ranije odigranom susretu Milan na San Siru pobijedio Empoli sa 1-0. Gol odluke zabio je Christian Pulisic u 40. minuti.