Pašalić i Atalanta preokrenuli kod Tudora, Jurić srušio Bolognu

Simeone je pogodio za veselje Igora Tudora, no Atalante se pokazala prejakom pa na kraju slavila. Igrali su Pašalić i Šutalo dok je u drugom dvoboju Jurić s Torinom pobijedio Sinišu Mihajlovića. Tu je nastupio Pjaca

Nogometaši Atalante preokretom su došli do pobjede 2-1 na gostovanju kod Verone i bodovno se izjednačili s drugoplasiranim Interom, dok im vodeći Milan bježi samo dva boda.

POGLEDAJTE VIDEO: Pašalić ugostio Kaštelane

Pašalić ugostio djecu iz Kaštela u Bergamu VIDEO

Momčad Igora Tudora je pred svojim navijačima povela u 22. minuti pogotkom Giovannija Simeonea. Za Atalantu je u 37. minuti izjednačujući pogodak postigao Aleksej Mirančuk, a pobjedu Gasperinijevoj momčadi donio je Koopmeiners u 62. minuti.

Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić bio je u početnoj postavi Atalante i imao zapaženu ulogu. U 33. minuti je bio i blizu pogotka, ali je njegov udarac s ruba kaznenog prostora zaustavila vratnica. Pašalić je igrao do 56. minute, kad ga je zamijenio Duvan Zapata.

italian soccer Serie A match - Hellas Verona FC vs Atalanta BC

Kod Verone je mladi hrvatski reprezentativac Boško Šutalo ušao u igru u 71. minuti, a vratar Ivor Pandur ostao je na klupi za pričuve.

U prvom nedjeljnom dvoboju Torino je na domaćem terenu pobijedio Bolognu 2-1. Bila je to šesta ovosezonska pobjeda sastava kojeg vodi hrvatski trener Ivan Jurić.

italian soccer Serie A match - Torino FC vs Empoli FC

Sanabria je u 24. minuti zabio za vodstvo Torina, dok je u 69. Soumaoro pogodio vlastitu mrežu za 2-0 domaćeg sastava. Bologna je smanjila u 79. minuti kada je Orsolini pogodio s bijele točke, no gosti ipak nisu uspjeli zaprijetiti Torinu i njegovom osvajanju sva tri boda.

Hrvatski nogometaš Marko Pjaca započeo je utakmicu za Torino te je igrao do 83. minute kada ga je zamijenio Josip Brekalo, drugi Hrvat u redovima Torina.