Komentari 47

Peta, pa još jedna pa gol! Jeste li vidjeli čudesnu akciju Juvea?

1

SAVRŠENSTVO Juventusova akcija za gol je nešto posebno. Marchisio duga lopta, Dybala spušta petom, Alves je istrčao po boku i vratio petom, a Higuain zakucao za vodstvo protiv Monaca

Di ste, hejteri? Samo koju minutu prije nego je zabio Monacu, Gonzala Higuiana sprdali su na Twitteru zbog šlampavog pada s početka utakmice. No Argentinac je zabio Subašiću u polufinalu Lige prvaka okrunivši čudesnu akciju Juventusa.

Kao na plejki

Bilo je to savršenstvo pokreta, od prve do zadnje lopte. Marchisio je poslao dugu loptu, Dybala ju je spustio petom, Higuain je proigrao Alvesa koji je projurio po desnoj strani pa petom ostavio Argentincu koji zabija Monacu za 1-0 u 29. minuti.

Cijela akcija izgleda kao u Pro Evolution Socceru na PlayStationu.