Petrić: Nikad nisam odigrao čudniju utakmicu u karijeri

1

Zabio sam dva gola i autogol, nevjerojatno. Za mene osobno, bila je ovo vjerojatno najčudnija utakmica koju sam ikada odigrao, rekao je hrvatski reprezentativac

Hrvatski reprezentativni napadač Mladen Petrić bio je autor čak tri gola u porazu svog HSV-a 5-2 na gostovanju kod Eintarchta u 1/16 finala DFB Pokala…

Petrić je svojim prvim golom u Frankfurtu u 23. minuti smanjio vodstvo domaćina na 2-1. U 64. minuti je, međutim, nespretnom reakcijom u obrani poslao loptu u vlastitu mrežu za 4-1, a samo dvije minute kasnije je još jednom pogodio u 'pravu mrežu'.

- Za mene osobno, bila je ovo vjerojatno najčudnija utakmica koju sam ikada odigrao u karijeri. Zabio sam dva gola i autogol, nevjerojatno. Što se tiče same utakmice, jako smo razočarani. Nakon dobrih rezultata u zadnje vrijeme, krenuli smo u pozitivnom raspoloženju u Frankfurt i doista smo jako željeli proći dalje. No, napravili smo previše pogrešaka, defenzivno nismo dobro djelovali. Moramo proanalizirati svoje pogreške i otkloniti ih u budućim utakmicama – izjavio je nakon dvoboja Petrić.