Pizzeria se hvali: Hrvatski MMA borac pojeo je pizzu od metra...

Izazov jedne karlovačke pizzerije izazvao je veliki interes javnosti. Mnogi su probali pojesti pizzu od jednog metra, a uspio je 42. kandidat po redu. Njegovo ime je Antonio Čelić koji je bogatiji za 1000 eura

Prije nekoliko tjedana u karlovačkoj pizzeriji Mona Lisa postavili su jedan poseban izazov za gurmane. Pizzu od metar, koja mora imati više od dva sastojka, morate pojesti u roku od jedan sat, a ako uspijete, kući odlazite bogatiji za tisuću eura!

Ovaj izazov izazvao je veliki interes javnosti pa su se hrabri gurmani izmjenjivali za stolom karlovačke pizzerije, ali nitko nije uspio. Štoviše, neki nadobudni junaci su zapeli već i na pola metra.

Ipak, za 42. kandidata po redu ova je misija bila mačji kašalj. Pizzerija u Karlovcu pohvalila se kako je hrvatski MMA borac Antonio Čelić uspješno odradio izazov tako što je pojeo ogromnu pizzu za 53 minute. I pospremio u džep 1000 eura koje mu je vlasnik pizzerije odmah isplatio. Jedan dio njega sigurno je bio zadovoljan zbog obilate zarade u manje od sat vremena, ali teško je pokazati emocije nakon što ste upravo strpali u sebe metar pizze.

Antonio Čelić profesionalni je MMA borac koji je u karijeri slavio dvaput, protiv Ivana Krajinovića i Milana Mihajlovića. Dolazi iz borilačke obitelji, njegov brat Patrik imao je nekoliko mečeva pod okriljem FNC-a.

Ivanišević o raskidu s Novakom: Ne zanimaju me gotovi tenisači! A dobio sam već pet ponuda...
OTVORIO DUŠU

Sjeli smo na jednom divnom mjestu u Indian Wellsu. Lijepo smo popričali. O teških pet godina naše suradnje i o svemu što se događalo, od korone i svega, rekao je Ivanišević o prekidu suradnje s Novakom Đokovićem

VIDEO Je li ovo najbolji gol u HNL-u ove sezone?! Pogledajte nezaustavljivi projektil Ekonga
SAŽETAK ISTRA - SLAVEN

PULA - Nogometaši Istre 1961 pobijedili su Slaven Belupo 3-0 u Puli u utakmici 32. kola HNL-a. Puljani su poveli u šestoj minuti golom Eliasa Fileta iz penala. Emmanuel Ekong u 15. minuti zabio je možda i najbolji gol u HNL-u ove sezone nezaustavljim projektilom s barem 25 metara daljine. A za konačnih 3-0 lopta se odbila od golmana Slavena Ivana Sušaka.
VIDEO Kramarić u žestokoj svađi s navijačem nakon poraza
IZ NEPOZNATIH RAZLOGA

Andrej Kramarić zabio je dva gola u porazu Hoffenheima u 31. kolu Bundeslige, a nakon utakmice kamere su ga uhvatile u žestokoj svađi s navijačem