Komentari 8

Pogledajte bombetinu Hiroša o kojoj svi pričaju: Golčina u rašlje

U moru sjajnih golova u HNL-u ove sezone svoje mjesto našao je i Amer Hiroš. Majstorskim pogotkom doveo je Osijek u prednost kod Slavena te stigao do prvijenca u ovosezonskom prvenstvu

Nogometaši Osijeka stigli su do sedme prvenstvene pobjede ove sezone nakon što su na gostovanju u Koprivnici kod Slaven Belupa slavili 2-0. Momčad Nenada Bjelice odigrala je koliko je trebalo pa se nakon 12 kola bodovno izjednačila s Rijekom na vodećem mjestu HNL-a.

POGLEDAJTE VIDEO:

Dino Mataković napisao himnu Osijeka VIDEO

Utakmica je praktički bila riješena u prvom poluvremenu u kojem je Osijek stigao do dva gola dok Belupo svoje prilike nije uspio iskoristiti. Posebno se ističe vodeći pogodak Amera Hiroša (25), koji ulazi u zbirku fantastičnih pogodaka ove sezone u Prvoj HNL... A bilo ih je na pretek.

Slaven Belupo i Osijek sastali se u 12. kolu HT Prve lige

Igrala se 22. minuta kada je krilni napadač Osijeka primio loptu na lijevome boku, riješio se suparničkog igrača pa namjestio na desnicu. Gađao je iskosa, s kojih 15 metara i fantastično pogodio suprotne rašlje. Slavenov golman Čović se ispružio koliko je mogao, ali udarac je bio izrazito precizan.

VIDEO GOLA POGLEDAJTE OVDJE

Inače, bio je to prvi Hirošev pogodak ove sezone u 15. nastupu sveukupno. Bh. nogometaš stigao je u ljetnom prijelaznom roku iz Mladosti Kakanj bez odštete.