Komentari 116

Pogledajte infarktni preokret Dinama protiv Lokomotive. Od minusa do slavlja u 130 sekundi

Činilo se kako će lokosi zakucati Dinamo na sredinu ljestvice, ali u nadoknadi koja je trajala više od deset minuta domaći su zabili dva gola, obojici strijelaca to su bili prvi golovi u HNL-u (u sezoni)

Devedset minuta držala je Lokomotiva vodstvo protiv Dinama, u 90. mogla pobjeći i na 2-0, ali Fran Žilinski promašio je čistu situaciju jedan na jedan s Danijelom Zagorcem, a Dinamo je u tri minute uspio preokrenuti i iščupati pobjedu koja mu život znači.

POGLEDAJTE SAŽETAK: Dinamo - Lokomotiva 2-1

Sažetak utakmice 13. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige između Dinama i Lokomotive (2:1) 01:42

Sve utakmice SuperSport HNL-a gledajte samo na MAXSport kanalu Hrvatskog Telekoma.

Nakon ranog gola Indrita Tucija nakon greške Marka Bulata u četvrtoj minuti i silne terenske dominacije domaćih s malo pravih prilika, Dinamo je u 94. minuti zabio prvi gol. Bio je to trenutak majstorije Martina Baturine koji se namjestio na lijevu nogu i pogodio suprotni kut. Od prečke u mrežu. Prvi gol u HNL-u ove sezone, tek drugi ukupno, u pravom trenutku.

Dinamo i Lokomotiva sastali se u 13. kolu SuperSport HNL-a

Dinamo je u preostalom vremenu jurnuo po pobjedu, a preokret je stigao u 97. minuti. Josip Mišić vidio je utrčavanje Roberta Ljubičića koji je iz voleja prebacio na peterac na drugu stativu, a tamo je bio džoker s klupe Takuro Kaneko i zakucao je za veliko slavlje domaćih na Maksimiru. Njemu je to bio prvijenac u HNL-u.

"Modri" su ovom pobjedom preskočili Osijek na trećem mjestu i za drugoplasiranim Hajdukom, koji ima utakmicu više, zaostaju dva boda, dok mu Rijeka s utakmicom više bježi četiri. Nakon gostovanja kod Oriolika u osmini finala Kupa na Sve svete momčad Sergeja Jakirovića iduću nedjelju gostuje kod Varaždina.