Komentari 51

Pogledajte kako su se navijači naklonili Leu Messiju! Barca slavila uz dosta muke na kraju

Nogometaši Barcelone su na otvaranju nove sezone La Lige ugostili Real Sociedad. Nakon sat vremena igre bilo je velikih 3-0 za 'blaugranu', ali koncem susreta ekspresno je primila dva gola pa sama sebi stvorila paniku. Ipak, iznenađenja nije bilo, Barcelona je slavila 4-2 i uzela prve bodove.

POGLEDAJTE VIDEO: Messi u Parizu

Messi maše fanovima u Parizu nakon transfera u PSG VIDEO

Golove su redom dali Pique u 19. i Braithwaite u 45+2' te 59. minuti dok je Sociedad smanjio preko Cienfuegosa u 82. A onda je Oyarzabal ekspresno, samo tri minute kasnije, pogodio za 3-2! Iznenađenja ipak nije bilo, u 91. minuti je Braithwaite bio asistent, a stijelac Sergi Roberto za 4-2.

Iako je Barcelona odlično odigrala prvu dionicu, drugačiji detalj označio je prvo poluvrijeme.

Po ulasku u 10. minutu navijači su na tribinama fokus nakratko maknuli s utakmice pa minutu vremena posvetili Lionelu Messiju.