Komentari 291

Pogledajte kako suci pomažu Realu: Oprošten crveni i penal

2

Navas ruši igrača Betisa na 20 metara, čak i madridska Marca piše da je to čisti crveni karton, a sudac Mateu Lahoz nije sudio ni faul. Pred kraj prvog dijela Carvajal radi penal, Lahoz okreće glavu

Utakmicu Reala i Betisa na Bernabeuu obilježila je tragikomična pogreška golmana Keylora Navasa koji si je nekako sam ugurao loptu u mrežu, ali i dvije ogromne pogreške na štetu Betisa, koji je trebao imati igrača više i penal u prvom dijelu.

Bivši sudac: Ovo je crveni karton

Srbin Darko Brašanac krenuo je sam na Realov gol, Navas je izašao na 20 metara, promašio loptu i srušio ga kao zadnji igrač. I kad su svi mislili da će Real Madrid nastaviti utakmicu s igračem manje, sudac Mateu Lahoz nije sudio ni faul!

- Čisti crveni i jako loša odluka suca - rekao je bivši sudac Andujar Oliver za Marcu, najčitaniji španjolski sportski dnevnik, novinu tradicionalno naklonjenu Realu.

Penal za Betis

Druga velika pogreška kojom je Lahoz teško oštetio goste dogodila se pred kraj prvog poluvremena. Carvajal je srušio Sanabriju, Lahoz je opet okrenuo glavu.

- To je bio penal - rekao je Andujar Oliver za Marcu.

Ronaldu poništili gol?!

Umjesto o čudesnom Ramosu, priča se o očajnim sucima

Sporna je i situacija kod Ronaldovog poništenog gola zbog ofsajda pa će se opet u Španjolskoj pričati o očajnim sucima, a ne o preokretima i čovjeku koji je obilježio ovu sezonu. Ne, nije riječ o Ronaldu, a ni o Messiju.

Real je slavio 2-1 golom svog spasitelja, nevjerojatnog Sergija Ramosa 9 minuta prije kraja te je preuzeo vrh La Lige od najvećeg rivala Barcelone.

No Kataloniju će razbjesniti ove sudačke odluke u korist Reala.

One idu u prilog njihovoj tezi da Real ove sezone ima suce koji ga guraju prema titulu jer nije prvi put u La Ligi da su Realovi protivnici ovako pokradeni kao večeras Betis.