Komentari 30

Pogledajte Modrićevu čaroliju. Zbog ovog mu se dive Španjolci

Luka je nakon utakmice protiv Cityja bio etiketiran kao star i spor, a sada je ponovno oduševio Španjolce. Potez kojim je impresionirao sve dogodio se u 56. minuti

Nogometaši madridskog Reala svladali su na domaćem terenu Rayo Vallecano s 2-1, u susretu 36. kola španjolske La Lige.

Real je igrao u najjačem sastavu, a nedostajao je tek Vinicius Junior zbog lakše ozljede. No, svi igrači Reala prije utakmice su na teren izašli s dresovima i brojem 20 na leđima čime su stali u zaštitu spomenutog Brazilca Viniciusa koji je cijele sezone na meti rasističkih napada, a sve je eskaliralo proteklog vikenda protiv Valencije.

Vinicius nije zaigrao za Real, ali dočekale su ga ovacije Madrida

Real Madrid je poveo u 31. minuti golom Karima Benzeme, ali je u 84. izjednačio Raud de Tomas. No, gosti nisu uspjeli sačuvati jedan bod protiv renomiranog suparnika već je Rodrygo, u 89. minuti, lijepo naciljao s vrha šesnaesterca za konačnih 2-1.

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić je igrao do 71. minute, a Luki je to bilo dovoljno da ponovno oduševi publiku i španjolske medije. U 56. minuti na "svoj" je način vanjskim dijelom kopačke ubacio za Carvajala, ali bek Reala loše je reagirao i pucao preko gola.

LaLiga - Real Madrid v Rayo Vallecano

- Prozivali su ga nakon poraza od Cityja, nepravedno. Jedan od najaktivnijih u napadu Reala, uvijek igra vrlo blizu napadača. Može biti više ili manje prosvijetljen, ali o trudu najstarijeg igrača u svlačionici nikad se ne smije raspravljati. Ubacio je slatkiš od lopte vanjskom koji je Carvajal trebao završiti golom - napisala je Marca, koja mu je dala ocjenu 7.

Video te situacije možete pogledati OVDJE.