Pogledajte nevjerojatan gol: Duga lopta golmana pa karate potez za pobjedu protiv Barce

Japanac Kazuya Shimizu zabio je spektakularan gol u utakmici Cordobe protiv Barcelone. Golman mu je bacio visoku loptu prema suparničkom golu, a on karate potezom zabio gol iz prvog dodira

U nedjelju su u španjolskoj futsal ligi snage odmjerili domaćini Cordoba protiv gostiju iz Barcelone, a bolji su bili domaćini 3-1. Posebno je spektakularan bio gol za 2-0 kad je domaći vratar bacio dugu loptu prema naprijed, a Kazuya Shimizu (23), s igračem na leđima, u stilu Zlatana Ibrahimovića, zabio gol.

POGLEDAJTE VIDEO: Torcida 'počastila' svoje ljubimce

Hajduk izgubio od Šibenika 01:00
Pogledajte nevjerojatan gol malonogometnog čarobnjaka

Prvo poluvrijeme je završilo 0-0 pa su domaćini zabili dva brza gola da bi se gosti u život vratili na polovici drugog poluvremena, ali dalje od toga nisu mogli, za kraj su još primili gol u praznu mrežu za konačnih 3-1.

Futsal gol godine? Sa svoje polovice zabio sjajne škarice

Cordoba je pobjedom došla na deveto mjesto, a Barcelona nakon tri uvodna kola još uvijek ne zna za pobjedu, uz remi imaju dva poraza.

Pogledajte sažetak utakmice, a spektakularan gol možete pogledati na 1:15