Komentari 10

Spektakl u Areni: Pejić, Stošić i Brestovac obranili su titule...

25

Na spektakularnom FFC 27 eventu u Areni Zagreb Mladen Brestovac obranio je pojas, Ivan Bilić postao je prvi izazivač, a u MMA dijelu večeri titule su obranili Filip Pejić i Darko Stošić

Mladen Brestovac jednoglasnom odlukom sudaca obranio je pojas FFC prvaka nakon pobjede protiv Daniela Lentieja u zagrebačkoj Areni, piše Fightsite.

Davis Cup, Hrvatska - Argentina

Brestovac je slavio na spektakularnom eventu "Noć šampiona", obranio je naslov i ostao najdominantniji FFC prvak. Nije bilo lako protiv Kamerunca i jednog od najboljih boraca s afričkog kontinenta. Sudac je brojao i jednom i drugom borcu, ali Brestovac je zasluženo slavio i pojas ostaje u Zagrebu.

Prvak je rutinski držao Kamerunca na distanci, a u drugoj rundi ga ruši "low kickovima". U trećoj rundi Lentie šalje Brestovca na pod, ali Mladen se vraća i sad suca broji Kameruncu. Brestovac pobjeđuje za savršenih 10-0 u FFC ringu.

Davis Cup, Hrvatska - Argentina Davis Cup, Hrvatska - Argentina

Prije njega Ivan Bilić jednoglasnom odlukom sudaca pobijedio je Giorgija Bazanova u velter kategoriji (do 77 kilograma) te je izborio meč protiv aktualnog prvaka, Nizozemca Eyevana Danenberga.

U MMA dijelu večeri Filip Pejić obranio je titulu jednoglasnom odlukom sudaca u kategoriji do 66 kilograma. Pejić je slavio protiv Jamesa Bruma. Pejić je bio dominantan protiv Engleza i sva tri suca odlučila su da pojas ostaje u Zagrebu.

Robert Soldić bio je bolji od Ivice Truščeka, a Darko Stošić u glavnoj borbi večeri slavio je protiv Diona Staringa jednoglasnom odlukom sudaca.

REZULTATE DONOSI FIGHTSITE

FFC 27 rezultati:

Kickboxing

• Samo Petje def. Tigran Movsisyan (većinska odluka sudaca, 30-27, 29-29, 29-28) (70kg)
  • Ivan Bilić def. Giorgi Bazanov (jednoglasna odluka sudaca) (77kg)
  • Denis Marjanović def. Rene Wimmer (jednoglasna odluka sudaca) (85kg)