PPD Zagreb u četiri dana igra dvije utakmice Lige prvaka!?

Iz Europske rukometne organizacije potvrdili su da će se odgođena utakmica 11. kola Lige prvaka Porta i PPD Zagreba odigrati iduće nedjelje 26. veljače.

Rukometaši Zagreba konačno su se vratili! 'Ovo sam prvi put doživio, nismo znali što ćemo!'

Podsjetimo, utakmica se trebala igrati u četvrtak, no zagrebaši su zapeli na aerodromu u Frankfurtu gdje je nastao opći kaos uz otkazanih 200 letova i umjesto u Porto, vratili su se kući.

Zagreb: Paket 24 Premijer liga za prvaka, PPD Zagreb - Gorica

EHF je sada uspio pronaći kompromis s klubovima koji će morati pomaknuti domaće obaveze. Zagreb je, primjerice, prema rasporedu u subotu morao u Sesvete.

Rukometaši Zagreba zapeli u Frankfurtu, nakon cjelodnevnog kaosa EHF im odgodio utakmicu

Samo četiri dana ranije, u srijedu od 20:45, Zagrebu u Arenu dolazi Magdeburg. Dakle, odigrat će dvije važne utakmice u četiri dana. Nije idealno, ali što je, tu je.