Premiership: Mancini i do druge pobjede sa Cityjem

1

Roberto Mancini dobro se snašao na klupi Cityja. Niza već drugu pobjedu. Uvjerljivo je svladao Wolverhampton sa 3-0. Tevez je zabio dva gola...

Roberto Mancini došao je i do druge pobjede u drugoj utakmici na klupi Manchester Cityja. “Građani” su u 20. kolu Premier lige kao gosti svladali Wolverhampton s 2-0. Carlos Tevez je u 33. minuti probio obrambeni zid domaćina. Nakon dodavanja Craiga Bellamyja, argentinski je napadač pucao lijevom nogom, lopta je okrznula Christophea Berru i prevarila vratara Wolvesa Marcusa Hahnemanna. Vodstvo je u 69. minuti pravom majstorijom povećao španjolski branič Javier Garrido. Iz slobodnog je udarca s vanjske strane poslao loptu pokraj živog zida i ostavio spomenutog Hahnemanna u čudu. Konačnih je 3-0 u 86. minuti, svojim drugim golom, postavio Tevez preciznim udarcem lijevom nogom s vrha šesnaesterca.