Komentari 18

Prilika za mladog napadača? Protiv Rudeša nema Kalinića

Nakon zadnje utakmice protiv Slaven Belupa (4-0) je Livaja trčkarao te će sigurno biti na klupi, ali teško je reći koliko bi mogao odigrati. Dok mladi napadač čeka priliku, tu je i iskusni Makedonac koji dugo nije igrao

Nikola Kalinić (36) je lakše istegnuo ložu, ali Hajduk ne želi riskirati težu ozljedu. Možda bi i mogao odigrati protiv Rudeša, ali rizik je prevelik. Vrlo vjerojatno nema ni Marka Livaje (30), odnosno mogućnosti da odigra susret u punom kapacitetu. Priliku bi mogao dobiti Filip Čuić (20) koji je zabio prvi gol protiv Slaven Belupa, a tu je i Aleksandar Trajkovski (31) koji dugo nije igrao

Hajduk objavio bizarnu anketu: 'Igranje jednom rukom, dvije, nijednom ili pak nešto četvrto?'

Nakon zadnje utakmice protiv Slaven Belupa (4-0) je Livaja trčkarao te će sigurno biti na klupi, ali teško je reći koliko bi mogao odigrati. I dalje je sve otvoreno, konferencija za novinare je u 14 sati te će se tamo vjerojatno znati nešto više, ali u napadu bi vjerojatno trebao krenuti mladi Čuić.

Na Poljudu sraz Hajduka i Slaven Belupa u 22. kolu SuperSport HNL-a

Podsjetimo, nogometaše Hajduka u subotu, 17. veljače, od 17 sati i 10 minuta čeka gostovanje na Kranjčevićevoj. Osim Kalinića, neće biti ni stopera Filipa Uremovića (27) koji će odraditi suspenziju zbog žutih kartona. Utakmicu će suditi Dario Bel iz Osijeka.