Komentari 69

Prvi gol u Premiershipu: Nikica srušio Modrićev Tottenham!

4

Jelavić je bio sam na nekih 14 metara po sredini kaznenog prostora, pucao je 'iz prve' i lijepo pogodio suprotni kut Friedela. Hrvat je već osvojio Goodison Park!

Nikica Jelavić prvi je put igrao od prve minute za Everton i odmah je zabio gol! Bio mu je to prvi udarac u okvir gola u Premiershipu i odmah je završio u mreži, a dodatnu težinu golu daje i što je svojoj momčadi donio sva tri boda protiv Tottenhama! Luka Modrić igrao je cijelu utakmicu, Niko Kranjčar je bio na klupi, a Jelavić je igrao do 78. minute.

Tekla je 22. minuta, a Osman je izmiješao obranu Spursa i dodao Jelaviću koji je bio sam na nekih 14 metara po sredini kaznenog prostora, pucao je 'iz prve' i lijepo pogodio suprotni kut Friedela. Hrvatski reprezentativac je već osvojio Goodison Park!

Prije zamjene je imao još jedan dobar pokušaj iz slobodnog udarca. Svi navijači su ustali i zapljeskali junaku Jelaviću kada je odlazio s travnjaka.

- Drago mi je što je Jelavić iskoristio priliku u prvoj utakmici koju je odigrao od početka - rekao je trener Evertona David Moyes.

Tottenham je upisao treći poraz zaredom u Premiershipu.