Radulović: Protiv Fenerbahçea ću odmarati dečke za NLB ligu

1

Ne znam hoće li igrati Pašalić i Radošević. Nastojat ću što više odmoriti dečke za utakmicu sa Zadrom, najavio je današnju utakmicu Eurolige s Fenerom Radulović

Cibona je otputovala u Istanbul gdje je u 19.15 sati očekuje okršaj s Fenerbahçe Ülkerom.

- Ne znam hoće li igrati Pašalić i Radošević. Nastojat ću što više odmoriti dečke jer nam je subotnja utakmica sa Zadrom puno važnija - rekao je uoči puta trener Zdravko Radulović.

- Ta Euroliga nas ‘kolje’, ali nisam mogao odmarati momčad protiv Barcelone pred 5000 ljudi.

U međuvremenu u Zagrebu traje borba za spas Cibone pa su članovi akcije 'Za spas Cibone' predstavili zastupnicima Gradske skupštine uoči sjednice način na koji misle iz mrtvih podići zagrebački sportski brand kakav su 'vukovi'.

Ideja o prodaji šest milijuna kockica zida dugačkog 200 i visokog tri metra počiva na temeljima prodaje ciglica krajem ‘80-ih kojom je klub dijelom financirao gradnju dvorane i kompleksa oko nje.

- Zato me boli kad čujem da netko kaže kako ta dvorana i poslovni prostori nisu naši - rekao je Mirko Novosel, koji se zbog pogoršanog zdravstvenog stanja do daljnjega povukao iz košarke.

Rijeka - Dinamo 1-2: 'Modri' jure prema obrani titule prvaka nakon preokreta na Rujevici!
'MODRIMA' DERBI SEZONE

Rijeka je povela pred 8118 gledatelja na Rujevici golom Marka Pjace iz penala u 50. minuti. Petković je sjajno naciljao iz slobodnjaka u 75. minuti za izjednačenje, a Hoxha je u 89. zabio za vodstvo nakon što je ušao

Evo što treba Dinamu do kraja sezone da obrani naslov prvaka

Ako bi obje momčadi na kraju sezone imale isti broj bodova, Dinamo tu bolje stoji jer su 'plavi' od četiri međusobna derbija ove sezone pobijedili u tri (2-1, 1-0, 2-1), a jednom je bilo neriješeno (2-2)
VIDEO Drožđek šokirao Poljud, navijači zviždali 'bilima', za Hajduk debitirao 16-godišnjak
VARAŽDIN IZNENADIO

Sahiti i Diallo nisu bili u sastavu zbog odluke trenera Ivankovića. Varaždin je drugi put u povijesti pobijedio u Splitu, a prvi od 12.027 gledatelja Poljud su počeli napuštati u 80. minuti