Komentari 40

Ratnik se vratio i odmah zabio! Mandžukić 'otključao' Crotone

5

Mandžo je zabio peti gol sezone za Juventus u prvenstvenoj pobjedi protiv Crotonea. Donio je vodstvo "staroj dami" u 52. minuti lijepim golom glavom. Svih pet golova Mario je zabio u Torinu

Massimiliano Allegri idući će put dobro razmisliti kad odluči ostaviti Marija Mandžukića na klupi, kao što je to učinio u srijedu protiv Barcelone u Torinu (0-0). Miljenik navijača Juventusa zaigrao je od početka u prvenstvenom ogledu protiv Crotonea i - odmah zabio.

Mandžo je u 52. minuti fino skočio na ubačaj Andree Barzaglija i glavom pogodio mrežu pokraj ukopanog golmana Crotonea Alexa Cordaza.

Bio je to tek treći gol hrvatskog reprezentativca u Serie A ove sezone, prvi nakon 20. rujna, kada je donio pobjedu "staroj dami" protiv Fiorentine (1-0). Osim toga, u kolovozu je bio strijelac u visokoj pobjedi nad Cagliarijem (3-0).

Sva tri prvenstvena gola ove sezone Mario je zabio u Torinu, a ima i dva gola u Ligi prvaka za Juve (također oba u Torinu) te jedan za Hrvatsku protiv Finske.

Nakon Mandžukićeva gola Juve se sasvim razigrao i zabio još dva gola gostima iz Crotonea. U 60. minuti Mattia De Sciglio zabio je drugi, a u 71. Medhi Benatia i treći gol za "bianconere" koji su ostali na trećem mjestu ljestvice, dva boda iza Intera i četiri iza Napolija.