Komentari 49

Real nastavlja lov za Barcom i Atleticom: Zabio je i Modrić!

6

Real je do osme uzastopne pobjede u Primeri stigao preko Villarreala na Bernabeuu (3-0) i na najbolji mogući način odgovorio je Barci i Atleticu. Modrić je zabio posljednji gol

Barcelona je frustracije ispoljila na Deportivu zabivši mu osam komada, Atletico je slavio na teškom gostovanju kod Bilbaa 1-0, i čekao se samo Real Madrid.

Velika trojka i velika završnica španjolske Primere. Nije razočarao ni Real koji je dočekao nezgodni Villarreal na Bernabeuu. "Kraljevi" su slavili 3-0 uz prekrasan gol Luke Modrića koji je igrao od prve minute. Mateo Kovačić bio je na klupi.

Vazquez, Benzema i Ronaldo igrali su u napadu. Gosti su branili četvrto mjesto koje vodi u Ligu prvaka i na koje pikiraju i Bilbao i Celta.

Benzema otključao vrata "žute podmornice"

"Kraljevi" su dominirali u prvom dijelu, ali nedostajao je onaj završni čin. Ronaldo je ubacio s lijeve strane, golman Villarreala odbio je na peterac, ali na njegovu nesreću, ravno na glavu Benzeme koji zabija za vodstvo Reala.

Luka Modrić dirigirao je igrom Reala, a prvi je zaprijetio u nastavku. "Kraljevi" su držali sve pod kontrolom, a pitanje pobjednika riješio je Vazquez 20 minuta prije kraja. Benzema mu je dao loptu, a Vazquez je fantastično prošao i sve riješio sam.

Modrić je sjajnu utakmicu okrunio najljepšim golom na utakmici. Danilo je projurio po desnoj strani i ubacio, a naš igrač zabio je iz teške pozicije, u padu iz prve za 3-0.

Luki je od sedam golova u Primeri za madridski Real ovo bio prvi koji je zabio unutar šesnaesterca.

Primera, 34. kolo:

Deportivo - Barcelona 0-8 (Suarez 11, 24, 53, 64, Rakitić 47, Messi 73, Bartra 79, Neymar 81)

Athletic - Atletico 0-1 (Torrres 38)

Real Madrid - Villarreal 3-0 (Benzema 41, Vazquez 69, Modrić 76)