Komentari 43

Realu samo bod u Zaragozi: Luka Modrić odigrao 90 minuta

3

U nastavku utakmice obje momčadi mogle su do punog plijena, a puno bliže tome bio je Real. Najveću priliku imali su u 49. minuti, ali je Marcelo pogodio stativu

Nogometaši Real Madrida u 29. kolu Primere na gostovanju kod Zaragoze odigrali su samo 1-1 te tako prekinuli niz od šest uzastopnih pobjeda u prvenstvu.

Real nije mogao zamisliti gori početak. Izgubio je Luka Modrić' loptu na sredini terena, a napadač domaćina Rodri je dobio loptu u for i pobjegao obrani Reala te lagano matirao Diega Lopeza za vodstvo Zaragoze u 6. minuti.

Do izjednačenja 'kraljevi' su došli u 38. minuti kada su loše reagirala dva obrambena igrača Zaragoze, lopta je došla do Higuaina, koji ju podvaljuje za Cristiana Ronalda. Portugalac je nekako izborio priliku za šut i pogodio u bliži kut domaćeg golmana.

U nastavku utakmice obje momčadi mogle su do punog plijena, a puno bliže tome bio je Real. Najveću priliku imali su u 49. minuti, ali je udarac Marcela zaustavila stativa.

Luka Modrić odigrao je solidnih 90 minuta za 'kraljevski klub' na poziciji zadnjeg veznog.

Real je na drugom mjestu Primere sa 62 boda, 13 manje od Barcelone.

Levanteu minimalna pobjeda protiv Seville

U posljednjoj subotnjoj utakmici 29. kola španjolske Primere nogometaši Levantea su pred svojim navijačima u Valenciji svladali Sevillu s 1-0 i zamijenili je na desetom mjestu ljestvice...

Jedini je pogodak u 40. minuti postigao 19-godišnji Ruben Garcia. Dokopao se lopte na 30-ak metara od gola, napravio nekoliko koraka i preciznim udarcem svladao gostujućeg vratara Beta.

Ivan Rakitić odigrao je svih 90 minuta za Sevillu, a najbolju priliku za gol imao je u 76. minuti, ali njegov udarac iz slobodnjaka obranio je golman domaćina.

Primera, 29. kolo:

• Celta - Barcelona 2-2 (Natxo Insa 38, Borja Oubina 88 / Tello 43, Messi 73)
  • Rayo Vallecano - Malaga 1-3 (Piti 31-11m / Weligton 21, Julio Baptista 55, Morales 86)
  • Zaragoza - Real Madrid 1-1 (Rodri 6 / Ronaldo 38)
  • Levante - Sevilla 1-0 (Ruben Garcia 40)