'Redsi' s igračem više do teške pobjede u Merseyside derbiju

3

Nogometaši Liverpoola barem nakratko izbili su na vrh ljestvice engleskog prvenstva 2-0 (0-0) domaćom pobjedom protiv gradskog rivala Evertona u prvom susretu 9. kola.

Domaći su od 37. minute imali igrača više na terenu nakon što je zbog dva žuta kartona isključen Young, a svoju dominaciju u drugom poluvremenu materijalizirali su tek iz kaznenog udarca u 75. minuti kojega je iskoristio Salah. Prethodno je lopta pogodila u ruku Keanea u kaznenom prostoru gostiju.

Premier League - Liverpool v Everton

Konačni rezultat iz protunapada postavio je Salah svojim drugim golom u sedmoj minuti nadoknade.

Procurile cifre: Koliko zarađuje Perišić u Tottenhamu i kakvog će se novca odreći u Hajduku
VIDEO Emotivna poruka Salaha svjetskim liderima: Oni trebaju pomoć, spriječite ubijanje ljudi

Liverpool sada ima 20 bodova, kao i Tottenham te Arsenal, ali je na vrhu iako ima utakmicu više odigranu zbog najbolje razlike pogodaka. Everton je 16. sa sedam bodova.