Repriza iz doigravanja prošle sezone: Sunsi srušili Lakerse

3

Lakersima nisu pomogla ni 34 koša LeBrona Jamesa koji je u trećoj četvrtini ozlijedio lijevi gležanj, a Devin Booker je u svojoj drugoj utakmici nakon ozljede prepone zabio 24 koša

Phoenix Suns su sinoć na gostovanju sa 108-90 nadigrali Los Angeles Lakers, a Devin Booker je u svojoj drugoj utakmici nakon ozljede prepone zabio 24 koša.

Deandre Ayton je dodao 19 koševa uz 11 skokova, a Mikal Bridges 14 za Sunse kojima je ovo 24. pobjeda u 26 utakmica i koji drže prvo mjesto na Zapadu.

Lakersima nisu pomogla ni 34 koša LeBrona Jamesa koji je u trećoj četvrtini ozlijedio lijevi gležanj. Russell Westbrook je ubacio 22 koša uz deset skokova.

NBA: Phoenix Suns at Los Angeles Lakers

Miami Heat je kod kuće, izjednačivši svoj rekord sa 22 trice na utakmici, s visokih 125-96 svladao Indiana Pacerse, a Tyler Herro se vratio na teren nakon ozljede i zabio 26 koševa za pobjedu svoje momčadi. I Duncan Robinson je u pobjedi Miamija sudjelovao sa 26 koševa od čega je bilo šest trica.

Beretta se ugrijala: Bogdanović ubacio 23 poena u pobjedi Jazza

Kod Indiane su najbolji sa po 17 koševa svaki bili Caris LeVert i Chris Duarte.

Dallas Mavericks su se osvetili Minnesota Timberwolvesima za poraz od prije dvije večeri pobijedivši ih sinoć kod kuće sa 114-102. Do pobjede ih je predvodio Jalen Brunson sa 28 ubačaja. Kod Minnesote najbolji je bio Karl-Anthony Towns sa 26 koševa i 14 skokova.

NBA: Portland Trail Blazers at New Orleans Pelicans

New York Knicks su u Madison Square Gardenu sa 105-91 bili bolji od Detroit Pistonsa, a New Orleans Pelicansi sa 111-97 od Portland Trail Blazersa kojima nije pomoglo ni 39 koševa Damiana Lillarda.