Revanš za Wimbledon: Pavić i Mektić izgubili u drugom kolu

U drugom meču u Zelenoj skupini bolji od olimpijskih pobjednika bili su španjolsko-argentinska kombinacija Marcel Granollers i Horacio Zeballos sa 6-4. 7-6(4) poslije sat i 40 minuta igre. Pavić i Mektić su upravo protiv njih osvojili Wimbledon

Hrvatski teniski par Nikola Mektić i Mate Pavić upisali su u utorak prvi poraz na ATP završnici koja se igra u Torinu.

Zlatni Nikola Mektić i Mate Pavić vraćaju se s Olimpijskih igara VIDEO

Ovo je drugi poraz Mektića i Pavića od Granollersa i Zaballosa u četiri međusobna susreta koliko su do sada igrali. Posljednji put igrali su u finalu Wimbledona kada je hrvatski par slavio s 3-1 u setovima i okitio se prvim Grand Slam naslovom.

(SP)CANADA-TORONTO-TENNIS-NATIONAL BANK OPEN-MEN

Pavić i Mektić pobijedili su u prvom susretu ATP finala u Torinu pobijedili njemačko-rumunjsku kombinaciju Kevin Krawietz-Horia Tecau s 6-4, 6-4. Na ljestvici u Zelenoj skupini hrvatski tenisači su sada drugi s jednom pobjedom nakon dva meča, dok su Španjolac i Argentinac prvi s dvije pobjede iz dva meča.

ATP 500 - Rotterdam Open

U drugom meču dana na teren će istrčati i Ivan Dodig koji će sa Slovakom Filipom Polašekom igrati za prvu pobjedu na ATP završnici protiv Krawietza i Tecaua.