Komentari 77

Rossoneri srušili Sampdoriju i zasjeli na vrh tablice Serie A

3

Rafael Leao donio je pobjedu Milanu pogotkom već u 8. minuti dvoboja. Milan je 17. pobjedom došao do 55 bodova. Drugoplasirani Inter ima 54 boda, ali i utakmicu manje, dok je treći Napoli sa 53 boda iz 25 nastupa

Nogometaši Milana na San Siru su svladali Sampdoriju sa 1-0 (1-0) u prvoj nedjeljnoj utakmici 25. kola talijanske Serie A i popeli se na vodeću poziciju na prvenstvenoj ljestvici.

Rafael Leao donio je pobjedu Milanu pogotkom već u 8. minuti dvoboja. Imao je Milan još nekoliko dobrih prilika, ali do novog gola momčad Stefana Piolija nije došla.

Serie A - AC Milan v Sampdoria

Hrvatski napadač Ante Rebić ušao je u igru u 57. minuti umjesto strijelca Rafaela Leaa, a u 81. minuti našao se u kaznenom prostoru oči u oči s gostujućim vratarom Falconeom koji je obranio njegov udarac u izglednoj situaciji za pogodak.

Derbi vodećih bez pobjednika! Milan može preskočiti rivale

Milan je 17. pobjedom došao do 55 bodova. Drugoplasirani Inter ima 54 boda, ali i utakmicu manje, dok je treći Napoli sa 53 boda iz 25 nastupa.

U nedjelju će još igrati: Genoa - Salernitana, Empoli - Cagliari, Verona - Udinese (sve 15.00 sati), Sassuolo - Roma (18.00) i Atalanta - Juventus (20.45).

VIDEO Sjela je kao naručena: Pogledajte bombetinu Brekala!