Runjin Lens učvrstio vodstvo na prvom mjestu | 24sata

Runjin Lens učvrstio vodstvo na prvom mjestu

1

Vodeća momčad francuske druge nogometne lige, Lens, slavila je u susretu 32. kola gostujuću pobjedu kod Montpelliera. Završilo je 1-0

Hrvatski reprezentativni vratar Vedran Runje odradio je još jednom sigurnih 90 minuta na golu prvoplasirane momčadi Le Championnata 2. Svojim je obranama ulijevao sigurnost svom sastavu, koji je, pak, profitirao pogotkom Issama Jemae. Nakon što je u prošlom kolu postigao tri pogotka Jemaa je i ovaj puta bio igrač odluke za Lens i to pogotkom postignutim u 74. minuti utakmice.
Redoslijed: 1. Lens 61, 2. Metz 57, 3. Strasbourg 55, 4. Boulogne 54, 5. Tours 52, 6. Montpellier 50...