Komentari 4

Sad Indijci spašavaju Cibonu?! Igračima obećali dvije plaće...

5

Sesar i njegovi dečki svoj su dio posla odradili. Cilj ove sezone bio je ostanak u ABA ligi i ulazak među četiri najbolja u hrvatskom prvenstvu. Cibona je ostanak u regionalnom natjecanju već osigurala i osvojila je Kup

Uoči utakmice dobili su pola plaće! Od četiri do pet koliko im klub duguje.

Onda su izašli na teren, neki pod injekcijama, neki bolesni, pod tabletama, protiv valjda 20 puta skuplje momčadi, euroligaša i najbogatijega kluba ABA lige. Zafrkavali su se, priznali su kasnije, 'ajmo ih dobiti. Ali pobjeda Cibone nad Crvenom zvezdom 85-81 nije nikakva zafrkancija.

Košarkaški klub Cibona 02:00

Cijela se regija divi cibosima i ismijava zvezdaše, ali ta je pobjeda još jednom skrenula pažnju na stanje u nekad dvostrukom europskom prvaku.

Uoči završnice Kupa Krešimira Ćosića, priča je bila da će odigrati Kup, a onda možda obustaviti rad. Kup su osvojili i opet se - našli na treningu.

Zagreb: Susret Cibone i Borca u 5. kolu regionalne ABA lige

- Da, razmišljali smo o štrajku, ali nakon Zadra našli smo se s dvojicom Indijaca, novih ulagača u klub, i dogovorili da ćemo do kraja ožujka dobiti dvije plaće, a onda dalje dobivati isplate normalnim ritmom. Takav je dogovor... - otkrio je za SN kapetan Krešimir Radovčić.

Sesar: Ovo je velika večer za igrače i mene, Kapusta je prije utakmice morao na injekciju!

I trener Josip Sesar nada se kako će se napokon nešto konkretno pomaknuti, da će novi ulagači omogućiti normalan rad i funkcioniranje kluba.

Zagreb: Cibona i Split susreli se u 19. kolu ABA lige

On i njegovi dečki svoj su dio posla odradili. Cilj ove sezone bio je ostanak u ABA ligi i ulazak među četiri najbolja u hrvatskom prvenstvu. Cibona je ostanak u regionalnom natjecanju već osigurala šest kola prije kraja i čak je u poziciji da može uhvatiti doigravanje. Kup je osvojila, u prvenstvu je pri vrhu.

Na redu je uprava i vodstvo kluba da odradi svoj dio...