Komentari 2

Sad je i definitivno: Carlos Tevez ide s Old Trafforda

1

Igračevi savjetnici su nas obavijestili da Carlos ne želi više igrati za Manchester United, navedeno je u službenom pripćenju kluba s Old Trafforda

Engleski nogometni prvak Manchester United potvrdio je da sa svojim argentinskim napadačem Carlosom Tevezom, koji je u klubu s Old Trafforda protekle dvije sezone igrao na posudbi, nije uspio dogovoriti nastavak suradnje.
"Naš je klub bio spreman platiti 25.5 milijuna funti za preuzimanje prava nad Tevezovim ugovorom. Isto tako, ponudili smo Tevezu petogodišnji ugovor koji bi mu zajamčio status jednog od najbolje plaćenih nogometaša. Međutim, igračevi savjetnici su nas obavijestili da Carlos ne želi više igrati za Manchester United, klub s kojim je imao puno uspjeha u protekle dvije sezone. Stoga se zahvaljujemo Carlosu na njegovim partijama u našem klubu i želimo mu sve najbolje u budućnosti", stoji u prioćenju Manchester Uniteda.
Tevez je u posljednje vrijeme često bio povezan s odlaskom u Manchester City i Liverpool. Argentinac je prošle sezone često iskazivao nezadovoljstvo činjenicom da je, prema njegovom mišljenju, igrao premalo.

Komentari 2

Dan prije smrti je plakao, htjeli su da propusti utrku, odbio je...
AYRTON SENNA: 30 GODINA OD SMRTI

Ayrton Senna poginuo je 1. svibnja 1994. u Imoli kad se s 310 km/h zabio u zid. Bio je jedan od najvećih vozača Formule 1 u povijesti, a njegovo rivalstvo s Alainom Prostom bilo je više od sporta

VIDEO Bayern - Real 2-2: Ovaj Real ima sto života! Domaćin dominirao, ali gosti se izvukli
POLUFINALE LIGE PRVAKA

Bayern München i Real Madrid remizirali su u prvoj utakmici polufinala Lige prvaka (2-2). Za domaćina su zabili Sane i Kane, no gosti su se opet izvukli golovima Viniciusa
VIDEO Modrić je ovim potezom izbacio cijelu obranu Bayerna
MAESTRO NA DJELU

Bayern i Real remizirali su u prvoj polufinalnoj utakmici Lige prvaka (2-2). Luka Modrić dobio je posljednjih 15-ak minuta i pokazao klasu u nekoliko minuta