Komentari 35

San Antonio je dobio Knickse: I dalje je bez poraza kod kuće

5

Spursi su sinoć ostali neporaženi na svom terenu, 22. utakmicu zaredom, nakon što su sinoć sa 100-99 pobijedili Knickse. Najbolji u San Antoniju bio je Leonard

San Antonio Spursi su sinoć ostali neporaženi na svom terenu, 22. utakmicu zaredom , nakon što su sinoć sa 100-99 pobijedili New York Knickse.

Kawhi Leonard je zabio 19 koševa uz 12 skokova. U redovima New Yorka najbolji je bio mladi Latvijac Kristaps Porzingis s 28 postignutih pogodaka i 11 skokova. Knicksi su napravili seriju od 14-4 i došli na 96-94 nešto manje od minutu i pol do kraja. Carmelo Anthony je ubacio 20 koševa uz 12 skokova za New York. LaMarcus Aldridge, Tony Parker i Manu Ginobili su zabili svaki po 16 koševa za San Antonio kojem je ovo sedma pobjeda zaredom .

Milwaukee Bucksi su s 96-95 pobijedili Dallas Maverickse , a pobjedu im je osigurao Khris Middleton polaganjem deset sekundi prije kraja. Middleton je utakmicu završio s 27 koševa. Najbolji strijelac Dallasa bio je Dirk Nowitzki koji je postigao 20 pogodaka, uključujući i dva slobodna bacanja 38 sekundi prije kraja koji su Dallasu dali prvo vodstvo nakon prve četvrtine. Devin Harris, koji je u igru ušao s klupe, zabio je 19 koševa za Dallas. John Henson je ubacio 16 koševa, a Michael Carter-Williams 15 uz 12 skokova i Milwaukee je prekinuo svoj niz od šest poraza od Dallasa.

Cleveland Cavaliers su sa 125-99 pobijedili Minnesota Timberwolvese a najučinkovitiji u redovima pobjedničke momčadi bio je J.R. Smith s 27 koševa.  Kevin Love je dodao 20 koševa uz devet skokova i četiri asistencije za šestu uzastopnu pobjedu Cavaliersa. LeBron James je ubacio samo 13 koševa uz 12 skokova i osam asistencija, a Iman Shumpert 23. Kod Timberwolvesa, Andrew Wiggins je zabio 35 koševa, Shabazz Muhammad 22, a Karl-Anthony Towns.

Klay Thompson je sinoć bio najbolji igrač Golden State Warriorsa , koji su sa 128-108 slavili protiv Portland Trail Blazersa , s 36 koševa, od čega je bilo sedam trica . Thompson je zabio 19 koševa, od čega pet trica, u prvoj četvrtini.

Najkorisniji igrač NBA lige Stephen Curry je dodao 26 koševa i devet asistencija u tri četvrtine. Warriorsi (34-2) su u jednom trenutku imali prednost od 25 koševa i pogodili čak 18 trica . Draymond Green je zabio 11 koševa uz 13 skokova i 10 asistencija za svoj osmi triple-double ove sezone. Damian Lillard je predvodio Portland sa 40 koševa i 10 asistencija.

Rezultati NBA lige:

• Brooklyn - Orlando 77-83 (Bojan Bogdanović 30:07 min, 2 p, šut 0/6, 1 sk, 1 il/Mario Hezonja 15:22 min, 3 p, šut 1/2, 1 sk, 1 as, 1 il)
  • Washington - Toronto 88-97
  • Memphis - Denver 91-84
  • Minnesota - Cleveland 99-125
  • New Orleans - Indiana 86-91
  • Milwaukee - Dallas 96-95
  • San Antonio - New York 100-99
  • Phoenix - Miami 95-103
  • Portland - Golden State 108-128