Komentari 8

Šarić je nakon skoro tri godine utrpao double double. I to prvoj momčadi lige! I Babo odličan

Hrvatski košarkaš u pobjedi kod prve momčadi Istoka i cijele lige Boston Celticsa za 29 minuta zabio je 14 koševa i imao 13 skokova. Posljednji je put imao duplo dvoznamenkaste brojke prije pandemije

Phoenix je igrao protiv Portlanda 10. ožujka 2020. Bila je to posljednja utakmica Sunsa prije stanke zbog pandemije korona virusa, ujedno i zadnja u kojoj je Dario Šarić ostvario double double učinak u jednoj utakmici NBA lige (21 koš, 11 skokova). Sve do ove subote.

Šarić vodi navijanje na SP-u u Rusiji 00:29

Hrvatski košarkaš za 29 minuta zabio je 14 koševa i dodao 13 skokova u pobjedi Phoenixa kod Bostona, najbolje momčadi lige. Nije imao posebno dobar šut za dva, samo 1/6, ali je to popravio s četiri trice iz sedam pokušaja. Dodao je i tri asistencije.

POGLEDAJTE VIDEO:

Kod raspoloženih Sunsa najefikasniji je bio Mikal Bridges s 25 koševa, a Boston je s 27 koševa i osam skokova predvodio Jaylen Brown. Phoenix ovom pobjedom drži šesto mjesto Zapada (omjer 28-26) koje mu nosi izravan plasman u doigravanje, a Boston je i dalje prvi na Istoku s 37 pobjeda i 16 poraza.

NBA: Phoenix Suns at Boston Celtics

Začelje Istoka i dalje drži Detroit u kojem igra Bojan Bogdanović unatoč pobjedi u derbiju začelja protiv Charlottea 118-112. Bila je to utakmica puna preokreta u kojoj su Pistonsi sve riješili tek u zadnjih pola minute.

NBA: Charlotte Hornets at Detroit Pistons

Bogdanović je za 35 minuta zabio 21 koš uz šut 1/2 s crte slobodnih bacanja, 4/7 za dva i isto toliko za tri poena. Imao je jedan skok i dvije asistencije.

Preko 20 koševa kod Detroita išli su i Jaden Ivey (24) i Saddiq Bey (22), a kod Hornetsa su 23 utrpali LaMelo Ball i Terry Rozier.