Komentari 51

Senzacija: Jurić zaustavio Juve, skoro poletjele šake na kraju

Utakmicu je obilježio okršaj na kraju, a u središtu pozornosti bio je Kuluševski. Nakon duela s protivničkim igračem krenulo je naguravanje i ubrzo su svi igrači obje momčadi krenuli u obračun

Nogometaši Verone uspjeli su zaustaviti nalete Juventusa te su u sklopu 5. kola Serie A na gostovanju u Torinu odigrali 1-1! Verona je vodila sve do 78. minute, a onda preživjela silovit nalet domaćina. Istaknuo se golman Silvestri s nekoliko sjajnih obrana u posljednjoj četvrtini utakmice.

POGLEDAJTE VIDEO: Ronaldo na treningu

Ronaldo na treningu Juvea 01:32

Ivan Jurić na travnjak je izveo standardno jaku defenzivnu postavu s Nikolom Kalinićem u vrhu napada. Igrao je Kalinić do 55. minute kada ga je zamijenio Favilli. Cristiano Ronaldo još uvijek je pozitivan na Covid 19 i nalazi se u samoizolaciji te nije bio u zapisniku za današnji susret.

Što radi CR7 u samoizolaciji? 'Ogulio' je glavu i uživa u suncu

Verona je imala svojih trenutaka u uzbudljivom prvom dijelu i u nekoliko navrata opasno izašla pred gol 'stare dame'. No, Juventus je prvi stigao u vodstvo kada je Morata pospremio loptu u mrežu u 45. minuti. Gol je sugestijom VAR-a poništen budući da se radilo o očiglednom zaleđu.

Serie A - Juventus v Hellas Verona

Verona je dobru predstavu okrunila golom u 60. minuti. Sijevnula je sjajna akcija gosta, Zaccagni je gurnuo loptu Kalinićevoj zamjeni Favilliju u međuprostor, a on ju lijepo smjestio u suprotni kut iza leđa Szczesnog.

Juventus je igrao dobro, stvarao prilike, prijetili su Dybala, Morata i Cuadrado (Juve je pogađao dvije stative) dok je Kuluševski bio posebno raspoložen i pravio probleme Jurićevim trupama na lijevom boku. A nagrada za pritisak stigla je u 78. minuti kada je Kuluševski pogodio za konačnih 1-1.

Opći kaos u Juventusu: Dybala izvrijeđao Pirla pa se potukao!
Pirlo odgovorio Dybali: Bio je u sobi 10 dana i uzimao lijekove!

Utakmicu je obilježio okršaj na kraju, a u središtu pozornosti bio je Kuluševski. Nakon duela s protivničkim igračem krenulo je naguravanje i ubrzo su svi igrači obje momčadi krenuli u akciju. Srećom, ozbiljnijih problema nije bilo i sve se brzo primirilo.

Nakon odigranih pet kola Jurićeva Verona nalazi se na osmom mjestu dok je Juve peti s čak tri remija. Vodeći je Milan s 12 bodova, koji svoju utakmicu igra u ponedjeljak u derbiju kola protiv Rome (20.45 sati).