Komentari 212

Šestica Getafeu: Leo zabio 13. prvenstvenu utakmicu u nizu

7

Sve je bilo riješeno nakon samo 13 minuta. Getafe je poslužio kao 'topovsko meso', šest različitih strijelaca za 6-1! Messi je pak zabio 13. prvenstvenu utakmicu u nizu

Niti rani termin neuobičajen za igrače Barcelone, točno u podne, nije ih omeo u novoj fantastičnoj predstavi. Getafe (12. momčad lige) je poslužio kao 'topovsko meso', šest različitih strijelaca za 6-1!

Barca je opet pobjegla na 12 bodova drugoplasiranom Atleticu, a Real Madridu na 16.

Sve je bilo riješeno nakon samo 13 minuta. Sanchez je zabio u 6. minuti nakon sjajne asistencije Inieste, a onda je Messi povisio vodstvo. Zabio je 13. prvenstvenu utakmicu u nizu, a to mu je 35. gol u Primeri ove sezone.

Villa je otvorio seriju u nastavku, a onda 'blitzkrieg' u posljednjih 10 minuta. Pogodili su Tello, Iniesta i Pique, a Andres Iniesta golom je potvrdio titulu igrača utakmice iako je Messi s golom i asistencijom također bio na jednakoj razini.