Komentari 3

Sjajna Mikica ipak nije mogla s Pliškovom: Ispala je s Miamija

1

Mirjana Lučić-Baroni nije uspjela ponoviti uspjeh otprije dva mjeseca kada je pobijedila Karolinu Pliškovu na Australian Openu i plasirala se u polufinale. Danas je izgubila 2-0 u setovima 6-3, 6-4

Hrvatska tenisačica Mirjana Lučić-Baroni (35) nije mogla protiv treće tenisačice svijeta i druge nositeljice turnira Karoline Pliškove u četvrtfinalu WTA Miamija. Sjajna Mikica nije uspjela ponoviti uspjeh otprije dva mjeseca kada ju je pobijedila na Australian Openu i plasirala se u polufinale. Lučić-Baroni je izgubila nakon sat vremena i 13 minuta igre 2-0 u setovima 6-3, 6-4.

Mikica je u prvom setu čak četiri puta gubila servis, ali ga je dva puta vraćala. Pliškova je iskoristila drugu set loptu i odnijela prvi set u svoju koristu. Istu stvar učinila je i u drugom setu. Čehinja je iskoristila drugu meč loptu i plasirala se u polufinale Miamija gdje će igrati s pobjednicom Wozniacki-Safarova.

Lučić-Baroni je na putu do četvrtfinala pobijedila Bondarenko, Radwansku i Mattek-Sands. Bio je ovo šesti međusobni meč Pliškove i Lučić-Baroni i treća pobjeda Čehinje, koja još nije izgubila set u Miamiju.