Komentari 17

Sjajna večer Duranta: Zabio 54 u pobjedi nad Golden Stateom

1

Nevjerojatnu večer imao je Kevin Durant koji je bio prvo ime u pobjedi Oklahome nad Golden Stateom 127:121. Durant je ubacio 54 koša što mu je rekord karijere

U NBA ligi sinoć su odigrana dva derbija zapada. San Antonio je kod kuće poražen od Portlanda, dok je Oklahoma bila bolja od Golden Statea.

Portland je utakmicu protiv Spursa prelomio u posljednjoj četvrtini i slavio 109:100. Najraspoloženiji na parketu bio je Manu Ginobili s 29 koševa, dok je za pobjedničku momčad LaMarcus Aldridge ubacio četiri poena manje.

Nevjerojatnu večer imao je Kevin Durant koji je bio prvo ime u pobjedi Oklahome nad Golden Stateom 127:121. Durant je ubacio 54 koša što mu je rekord karijere. Na drugoj je strani bio raspoložen i Stephen Curry, ali njegovih 37 koševa nije bilo dovoljno.

Miami je uz 21 koš LeBrona Jamesa bio uspješan na gostovanju kod Philadelphije sa 101:86, a Lakersi su sa 107:104 slavili kod Bostona. Utjeha Bostonu može biti povratak Rajona Ronda koji je zaigrao nakon godinu dana izbivanja zbog ozljede.