Sjajni taekwondoaši u Sloveniji: Jastreb osvojio treće mjesto

1

U Ljubljani je u organizaciji Taekwondo saveza Slovenije održano je međunarodno taekwondo natjecanje "12. Slovenia Open 2020", turnir G1 statusa.

Na natjecanju su nastupila 959 natjecatelja iz 35 zemalja.

Hrvatski klub TKD klub Jastreb na ovom prestižnom natjecanju nastupio je sa 12 natjecatelja koji su osvojili šest medalja (tri zlata, jedno srebro i dvije bronce) i uzeli fantastično ekipno 3.mjesto od ukupno 230 klubova i nacionalnih timova.

SLOBODAN JE IGRAČ

Erceg ima problema s ponašanjem, ali nikada nije bila upitna njegova kvaliteta na terenu. 'Farmaceuti' su zaredali četiri poraza, a vjerojatno će posegnuti i za novim napadačkim rješenjem

'Tko izgubi derbi na Poljudu, on ispada iz utrke za titulu. A sad da vidimo hoće li suca potezati'
IGRAO ZA HAJDUK I DINAMO

Plus+ Srđan Mladinić za 24sata: Igrao sam i za Hajduk i za Dinamo, ali nisam imao problema. Situacija s Brekalom otišla je predaleko, a volio bih da ‘bili’ osvoje naslov
'Majer igra bolje čim više ne misli da je najbolji i najljepši! A najbolji je lijevi bek - Gvardiol'
ANALIZA TOMISLAVA IVKOVIĆA:

Kad je zdrav, Pjaca može biti prevaga. Dio utakmice bio je i druga špica, jako je opasan, surađuje sa suigračima, ima udarac, sve, tvrdi nekadašnji golman i trener