Komentari 5

Skoro savršen: Goal.com Olića nagradio 'devetkom'

1

Hrvatski napadač u dresu Bayerna za fantastičan 'hat-trick' Lyonu od portala Goal.com dobio je ocjenu devet te je proglašen igračem utakmice

Nakon savršenog 'hat-tricka' u pobjedi njegovog Bayerna nad Lyonom Ivica Olić je prva zvijezda svih europskih sportskih medija. Tako je i na nogometnom portalu Goal.com koji je Ivicu proglasio igračem utakmice te ga nagradio visokom 'devetkom'. Samo ocjena manje od savršene 'desetke'. Naravno, Olić je jedini sudionik ove utakmice ocijenjen tako visokom ocjenom. Odmah do hrvatskog reprezentativca su Bastian Schweinsteiger i Philipp Lahm kojima je Goal.com dao ocjenu 8,5. Kod Lyona najbolje su ocijenjeni Govou i Lloris sa 'sedmicama'.