Komentari 22

Slavni trećeligaš praćeniji nego prvak! Derbi snimali iz zraka...

1

TO JE MARSA Iako trenutno borave u 3. HNL Istok, nekadašnji prvoligaš iz Slavonskog Broda totalno je moderan. Snimali su slavlje protiv Oriolika dronom, a gledalo ih je više ljudi nego prvaka Rijeku u Zaprešiću

Marsonia je početkom ove godine najavila svoj povratak u Drugu ligu, a uskoro i u najelitniji domaći nogometni razred. Trenutno borave u 3. HNL Istok gdje vode veliku borbu za prvo mjesto koje vodi u rang više, a u subotu su u županijskom derbiju pobijedili Oriolik iz Oriovca 2-1.

Prvu službenu utakmicu u 2018. ispratili su prilično moderno za jednog trećeligaša!

Uživajte u nesvakidašnjem pogledu na jučerašnji županijski derbi!

Posted by NK Marsonia Slavonski Brod on Sunday, March 11, 2018

Snimali su dronom događanja na terenu i fotografije su doista sjajne. Na stadionu 'Uz Savu' pred nešto više od 700 gledatelja Marsa je u četiri minute sredila protivnika.

Usporedbe radi, na utakmici Slavena i Rudeša (2-0) u petak bilo je 587 gledatelja, a prema službenim podacima Prve HNL-u na ogledu Intera i Rijeke (0-3) u nedjelju bio je tek jedan čovjek manje u odnosu na Koprivnicu.

Uživajte s nama u posebnom pogledu na jučerašnji derbi. Video slijedi :)

Posted by NK Marsonia Slavonski Brod on Sunday, March 11, 2018

Po pitanju derbija u Slavonskom Brodu, u 16. minuti poentirao je kapetan Čanić, a momčad Roberta Špehara povisila je na 2-0 golom Bobana u 20. minuti.

Nastavak je pripao gostima, golom Stubičana iz slobodnjaka 'crveni' su započeli povratak u utakmicu koji ipak nisu finiširali.

Pred kraj su fulali zicer pa su bodovi ostali kod 'crno-bijelih' koji sada zaostaju dva boda za vodećim Bedemom, odnosno Osijekom II.

Dodajmo još priči da su zadnjeg dana siječnja ove godine objavili dobivanje licence za natjecanje u 2. HNL.

Ambiciozni trećeligaš iz grada kraj Save krajem je jeseni za trenera doveo legendu HNL-a Roberta Špehara koji je odmah nanizao nekoliko upečatljivih rezultata koji su klubu pomogli da uhvati priključak za vrhom poslije slabijeg starta.