FOTO: BRZO SU UKLONJENE
'Smeće, izdao si nas drugi put!' Gnjusne uvrede gradonačelniku Opari zbog 'vatrenih' u Splitu
Hrvatska nogometna reprezentacija trebala bi 17. studenog zaigrati na Poljudu protiv Portugala drugu godinu zaredom, a gradonačelnik Splita primio je poruke uvredljivog sadržaja na Banovini
Hrvatska nogometna reprezentacija igrat će na Poljudu drugi put u 13 mjeseci nakon što je prije toga nije bilo gotovo četiri i pol godine. No nekome to smeta.
Hrvatska nogometna reprezentacija igrat će na Poljudu drugi put u 13 mjeseci nakon što je prije toga nije bilo gotovo četiri i pol godine. No nekome to smeta.
Na zgradi Gradskog poglavarstva u Splitu tako je u petak osvanuo natpis "Opara izdajico" i prekriženi natpis "HNS", očito usmjeren prema gradonačelniku Andri Krstuloviću Opari i pristanku na odigravanje utakmice na Poljudu.
"Smeće izdajničko. Drugi put izdao si nas, j**** ti mater na sav glas", stajalo je na zgradi Banovine.
Policija je zaprimila dojavu o grafitima neprimjerenog i uvredljivog sadržaja, a komunalno redarstvo brzo ih je uklonilo.
Hrvatska i Portugal igrat će 17. studenoga u posljednjem kolu Lige nacija, a postoji mogućnost da se ta utakmica odigra s gledateljima. I da Poljud opet priredi veličanstvenu atmosferu kakvu je lani priredio u pobjedi nad Mađarskom.