Komentari 67

Šok u Puli: A. Pamić treći put u karijeri se srušio na travnjaku

5

Pamić je u 15. minuti iznenada pao na travnjak i ostao ležati. Ubrzo su mu u pomoć priskočili suigrači i liječnici, a 23-godišnji Alen se pridigao i sam izašao s terena

Igrač Istre 1961 Alen Pamić, inače sin trenera Puljana Igora Pamića, već treći put u karijeri srušio se na travnjaku. Ovog puta to se dogodilo u 15. minuti subotnje utakmice u Puli između Istre i Lokomotive (2-2).

Pamić je u 15. minuti iznenada pao na travnjak i ostao ležati. Ubrzo su mu u pomoć priskočili suigrači i liječnici, a do olakšanja među svima prisutnima je došlo kada se 23-godišnji Alen sam pridigao i izašao s terena.

Odvezen je u bolnicu na pretrage, a nakon utakmice njegov otac i trener Puljana Igor Pamić je rekao kako se Alen osjeća dobro, te je dodao kako mu se naglo zamantalo te je pao na travnjak.

Ovo je već treći put da se 23-godišnjak srušio na terenu. Prvi put to se dogodilo u listopadu 2010. godine kada se srušio na zagrijavanju uoči utakmice svog Standarda protiv Germinala. Ubrzo se oporavio i nastavio igrati.

Novi slučaj rušenja na terenu dogodio se samo nekoliko mjeseci kasnije kada se u Žminju pripremao za povratak nogometu. Nakon noći provedene u bolnici ponovno se vratio nogometu.