Španjolci: Rakitić je pokazao mu*a, za razliku od svih drugih | 24sata

Komentari 37

Španjolci: Rakitić je pokazao mu*a, za razliku od svih drugih

Španjolci: Rakitić  je pokazao mu*a, za razliku od svih drugih
1

Ako ništa drugo, Hrvat je barem pokazao mu*a na terenu, nešto što neki od njegovih kolega u Parizu nisu imali, piše u opisnoj ocjeni Sport o Ivanu Rakitiću koji je dobio tek 15-ak minuta

U katastrofalnoj noći velike Barcelone malo tko mogao je imati razloga za zadovoljstvo u katalonskoj svlačionici. Jedan za drugim podbacili su Messi, Suarez, Iniesta, a španjolski mediji u svojim izvještajima nikoga nisu štedjeli. Prolaznu ocjenu zaradilo je tek par igrača, a najboljim je proglašen Neymar, kojem je, primjerice, Sport dao ocjenu sedam. Među onima koji su zadovoljili u moru loših bio je i Ivan Rakitić iako je igrao tek 15-ak minuta, a priliku je dobio nakon što je rezultat već bio 4-0 za PSG.

Sport mu je dao peticu uz objašnjenje:

'Ako ništa drugo, Hrvat je barem pokazao mu*a na terenu, nešto što neki od njegovih kolega u Parizu nisu imali. Rakitić = ponos', piše Sport.

Osim Neymara, za kojeg kažu da je bio daleko najbolji igrač udarne trojke, bolju ocjenu od Rakitića dobio je samo Ter Stegen kojeg su Španjolci okarakterizirali 'žrtvom grozne igre njegovih suigrača'.

Messi, Iniesta, Gomes i Busquets dobili su 'dvojku', najslabiju ocjenu na utakmici.

'Što ti se dogodilo, Leo? Nije normalno gledati Messija kako izgubljeno i bez ideja luta terenom. Bila je ovo jedna od najgorih njegovih utakmica u dresu Barcelone i sada je samo 90 minuta udaljen od gubitka nove Zlatne lopte. Izgledao je kao sjena pravog Lea Messija. Bio je spor, gubio lopte te pokazao zabrinjavajuću nemoć', piše Sport o jednom od najboljih nogometaša današnjice.

Anketa: Treba li Enrique dobiti otkaz?