Sramotno ponašanje navijača Fenerbahčea: Igračima Dinama iz Kijeva pjevali 'Vladimir Putin' | 24sata

Komentari 67

Bez svog stadiona i navijača, ali prkosni i ponosni. Nogometaši Dinama iz Kijeva su u Istanbulu na stadionu Ülker pobijedili Fenerbahče (2-1) i plasirali se u treće pretkolo Lige prvaka.

U prvom susretu u poljskom Lodzu, gdje Dinamo igra svoje domaće europske utakmice, bilo je 0-0, a u uzvratu su Kijevljani poveli u 57. minuti golom Bujalskog. Turci se nisu predavali, krajem utakmice Szalai je izjednačio na 1-1 i izborio produžetke.

Zagreb: Prijateljska i humanitarna utakmica zagrebačkog Dinama i kijevskog Dynama

A tamo su se bolje snašli gosti koji su golom Karavaeva u 114. minuti osigurali plasman u daljnju fazu. Veliku mrlju na samu utakmicu bacilo je sramotno ponašanje domaćih navijača. Uoči početka utakmice navijači Fenera provocirali su igrače Dinama iz Kijeva. Uzvikivali su 'Vladimir Putin, Vladimir Putin'.