Komentari 22

Srbi razbijeni na gostovanju u Moskvi: Rusi utrpali četiri gola

Sve je za Srbiju pošlo krivo krivo nakon isključenja Milana Gajića u 21. minuti i dosuđenog penala koji je u gol pretvorio  Anton Mirančuk. Još su zabijali Osipenko (32), Aleksej Mirančuk (55) i Ivan Sergejev (90+1)

U prijateljskom nogometnom susretu pred 24.000 gledatelja u Moskvi Rusija je svladala Srbiju s čak 4-0. Izabranici 'Piksija' Stojkovića doživjeli su debakl u VTB Areni.

International Friendly - Russia v Serbia

Sve je za njih pošlo krivo nakon isključenja Milana Gajića u 21. minuti i dosuđenog penala koji je u gol pretvorio Anton Mirančuk. Maksim Osipenko (32) je povećao na 2-0, a u drugom dijelu su Aleksej Mirančuk (55) i Ivan Sergejev (90+1) postavili konačnih 4-0. Srbi su još dobro i prošli jer su u završnim minutama Rusi pogodili stativu i prečku.

Srbi 25. ožujka gostuju kod Cipra. Crnogorci su u Antaliji s 2-0 svladali Bjelorusiju pogocima Adama Marušića (27) i Nikole Krstovića (45).