Komentari 118

'Stara dama' pri dnu: Rebić je zabio za izjednačenje u Torinu

Tonali je ubacio iz kornera, a na pravom je mjestu bio naš Ante Rebić i u stilu Cristiana Ronalda otprije par godina samo publici pokazao 'calma', samo smireno. Juve je ostao bez dva boda i nije se odmaknuo od dna

Vinuo se iznad svih vinjanski Benzema i šokirao Szczesnog na golu Juventusa i utišao stadion u Torinu golom za 1-1! Ante Rebić je nakon gola protiv Liverpoola u Ligi prvaka, zabio i Juventusu u Serie A za 1-1 te tako nastavio s dobrim igrama.

Serie A - Juventus v AC Milan

'Stara dama' je na domaćem terenu imala inicijativu u prvom poluvremenu i već na startu povela preko Alvara Morate u četvrtoj minuti. Nismo gledali utakmicu kakvu smo željeli, odnosno nije bilo toliko akcije koliko smo priželjkivali. U nastavku se malo probudio Milan, a to im se isplatilo u 76. minuti. Video gola možete pogledati OVDJE.

Tonali je ubacio iz kuta, visoko je skočio Ante Rebić i nisu ga mogli zaustaviti ni Chiellini Bonucci. Navukao je na sebe bijes navijača kad im je samo pokazao da se smire, kao što je to nekad radio Cristiano Ronaldo, bivši igrač Juventusa. Do kraja utakmice je bod domaćoj momčadi spasio poljski golman koji je vršcima prstiju obranio udarac Kalulua.

Milan je ovim remijem ostao na drugom mjestu sa 10 bodova na kontu, dok je Juventus na nevjerojatnom 18. mjestu u zoni ispadanja s dva boda koliko ima i Cagliari, dok posljednjeplasirana Salernitana još nema bodova.