Komentari 16

Što sad muči 'bile'? Krstičević udaljio Trebotića iz momčadi

1

Čini se kako je zaiskrilo između trenera Hajduka Krstičevića i Dinka Trebotića. Igrač se navodno požalio na malu minutažu, a trener ga je odmah udaljio iz momčadi

Mišo Krstičević udaljio je Dinka Trebotića uoči sinoćnjeg zatvorenog treninga iz momčadi i poslao ga predsjedniku Marinu Brbiću na razgovor. Službenih objašnjenja nema, no nema sumnje kako će se danas na press konferenciji uoči utakmice sa Splitom trener Krstičević očitovati i o toj temi.

Trebotić je započeo susret sa Skontom na Poljudu, štoviše, postigao je drugi gol i bio je jedan od boljih pojedinaca u redovima Hajduka. Protiv Istre u Puli utakmicu je započeo na klupi i ušao u drugom poluvremenu.

Navodno je to Trebotiću zasmetalo, pa je uoči gostovanja u Rigi zatražio objašnjenje od trenera zbog čega ne igra. Krstičević je reagirao tako da ga je poslao na tribine, a onda sinoć, uoči treninga i na razgovor kod predsjednika Brbića.

Krsitčeviću ovo nije prvi put da igrače šalje predsjedniku, pred kraj prošlog prvenstva Malešu je poslao Anasa Sharbinija, koji više nije zaigrao za Hajduk. Sličan ''incident'' imao je i Trebotić, koji je prošle jeseni i od Balakova tražio objašnjenje zašto ne igra. Razgovor je završen tako da je Trebotić morao otići na posudbu u Zagreb.