Komentari 124

Strahonja rekao da su Dinamo oštetili suci: Dva incidenta na štetu 'modrih' - penal i zaleđe!

To je čisti kazneni udarac jer je Baturina kontrolirao loptu, a golman ga je srušio. Neobjašnjiva odluka suca na terenu, a kasnije i VAR suca koji ga nije pozvao da pregleda situaciju, objasnio je bivši hrvatski sudac

Vrlo granična situacija s obzirom na to da je Mišić išao na skok i igrao rukom. Podignuo je ruku iznad glave, a u takvim situacijama ako ruka zaustavlja let lopte u centralnim situacijama može se donijeti takva odluka, započeo je HRT-ov sudački ekspert Marijo Strahonja penalu za češku momčad o utakmici Viktoria Plzen - Dinamo (1-0).

Nova 3D analiza! Ma kakav ofsajd? Dinamo je pokraden

Grčki sudac Anastasios Sidiropoulos je sa pomoćnicima i suradnicima u VAR sobi pred sam kraj utakmice prvo donio odluku kako nema penala nakon što je golman domaće momčadi srušio Martina Baturinu, a zatim su dosudili milimetarsko zaleđe Ristovskog nakon čijeg je dodavanja gol zabio Sandro Kulenović.

Dinamo na gostovanju kod Viktorije Plzen u 4. kolu Konferencijske lige izgubio 1:0

- Neobjašnjiva odluka. To je čisti kazneni udarac jer je Baturina kontrolirao loptu, a golman ga je srušio. Neobjašnjiva odluka suca na terenu, a kasnije i VAR suca koji ga nije pozvao da pregleda situaciju - rekao je Strahonja u Dnevniku pa zaključio o zaleđu:

Ristovski se oglasio o zaleđu koje je razljutilo dinamovce

- Veliki propust glavnog suca i VAR sobe. Linije nisu dobro povučene i ne nude nikakav dokaz da se radi o zaleđu. Ako nemate čistog dokaza, morate dati za pravo pomoćnom sucu da donese odluku. Dinamo itekako može biti razočaran prezentacijom sudaca s obzirom na ova dva incidenta koja su dosuđena na njegovu štetu.

Bilo kako bilo, još su dvije utakmice grupne faze Konferencijske lige pred Dinamom, a trenutačno su 'modri' posljednjeplasirana momčad skupine, ali i dalje imaju šanse za prolaz.