Komentari 10

Sudac je tražio Ronaldov dres; Amrabat: Ovo je SP, ne cirkus

1

U srijedu je u drugom kolu Svjetskog prvenstva u Rusiji Portugal svladao Maroko rezultatom 1-0, a bijes je izazvao sudac utakmice koji je na poluvremenu zatražio Ronaldov dres

Nakon utakmice Portugala i Maroka, na kojoj je Cristiano Ronaldo svojoj momčadi donio minimalnu pobjedu već u četvrtoj minuti susreta, izašla je u javnost izjava Pepea koji tvrdi da je američki sudac Mark Geiger na poluvremenu pitao Ronalda za dres.

Najveći bijes izazvao je tako među Marokancima, koji su unatoč vrlo dobroj igri doživjeli drugi poraz i time već sada ispali iz nastavka natjecanja. Nordin Amrabat, koji je unatoč potresu mozga iz prve utakmice odigrao svih 90 minuta, rekao je za nizozemsku televiziju:

- Ne znam na što je on navikao, ali bio je jako impresioniran Cristianom Ronaldom i čuo sam od Pepea da ga je na poluvremenu pitao za dres. O čemu mi pričamo? Na Svjetskom prvenstvu? Pa nije ovo cirkus.

Ronaldov 85. gol za rekord, Marokanci prvi putuju doma

Još uvijek nema nikakve potvrde ovog događaja, a portugalski mediji ne odgovaraju na upite.

Amrabat, kojeg ugovor veže za Watford, proveo je prošlu sezonu na posudbi u španjolskom Leganésu. Nije se očekivalo da će uopće zaigrati protiv Portugala, ali se ipak pojavio u prvih 11, sa zaštitnom kapom na glavu koju je skinuo nakon pola sata igre.

Izbornik marokanske nogometne reprezentacije Herve Renard izjavio je:

- Ja nisam doktor. Liječnička izvješća čitaju kompetentni ljudi. Ja nisam kompetentan za medicinu tako da je ta odgovornost na njima i na igraču. Odigrao je izvanrednu utakmicu.

Sada napokon i ti možeš nositi majice iz najslušanijeg navijačkog  spota "Moja Croatia". Od danas ih možeš kupiti na stranici ŽUTI KLIK

Zgrabi svoju majicu što prije jer zalihe su ograničene!