Komentari 39

Tko drugi nego Ronaldo! Juve se pošteno namučio s Parmom

1

'Stara dama' je uz puno muke pobijedila Parmu i sada je na četiri boda prednosti od drugoplasiranog Intera. Cristiano Ronaldo danas je imao svoj dan, zabio je oba gola

Nogometaši Juventusa uz nešto više muke od očekivanog pobijedili su Parmu 2-1 u okviru 20. kola talijanske Serie A. Strijelac oba gola bio je Cristiano Ronaldo i sada je na 16 ove sezone u prvenstvu.

Cristiano Ronaldo 01:36

'Stara dama' bila je bolja u prvom poluvremenu i stvorila nekoliko dobrih prilika. Iz jedne takve pao je pogodak kada se Portugalac sjajno driblingom probio po strani i zabio za vodstvo.

No, u nastavku je u Torinu istrčala neka druga Parma. Odlučnija i motiviranija. I već u 55. minuti stigla do izjednačenja preko Corneliusa.

Slavlje nije dugo trajalo jer je Ronaldo nakon sjajnog prodora Dybale ponovno vratio Juventus u vodstvo samo tri minute kasnije. Parma se nije predavala, nije bila impresionirana talijanskim prvakom i bila je bolji suparnik u drugom poluvremenu.

Stvorila je nekolicinu šansi, pritisnula Juve toliko da je i Cristiano Ronaldo bio o svojem petercu. Ali nedostajalo je koncentracije i kvalitete u završnici pa je susret završio pobjedom favorita.

Juventus je s nova tri boda sada četiri ispred drugoplasiranog Intera, koji je u nedjelju kiksao kod Leccea i odigrao samo 1-1.