Komentari 8

'Treći sam trener Verone u par mjeseci. Trebat će mi vremena'

'Nije bilo lako, ali držali smo isti intenzitet tijekom cijele utakmice, time sam posebno zadovoljan. Pokušao sam već sve što sam mogao, ali imao sam samo dva dana, ne ide to samo tako', objasnio je Tudor nakon slavlja

Uvijek možemo biti bolji. Najbitnije je da imamo pravi mentalitet na terenu i da se nikad ne predajemo. Moramo popraviti probleme u svojoj igri, ali ovakve utakmice se dobivaju na karakter. Moj prijatelj Jurić je ovdje u zadnje dvije godine napravio sjajan posao, sada ja moram nekako to nadograditi, rekao je nakon pobjede protiv Rome (3-2) trener Hellas Verone Igor Tudor.

Tudor srušio Mourinha! Verona iznenadila i preokrenula Romu

Njegova je momčad odigrala jako dobru utakmicu, a hrvatski je strateg u debiju na klupi talijanske momčadi svladao velikog Josea Mourinha. Iako je Roma povela golom Pellegrinija u 39. minuti, uspjeli su domaći nogometaši zabiti tri gola u 15 minuta drugog poluvremena i napraviti veliki uspjeh.

Serie A - Hellas Verona v AS Roma

- Naravno da sam sretan. Ovo je bitna pobjeda do koje smo došli nakon dugo vremena. Dečki su odigrali sjajno. Nije bilo lako, ali držali smo isti intenzitet tijekom cijele utakmice, time sam posebno zadovoljan. Pokušao sam već sve što sam mogao, ali imao sam samo dva dana, ne ide to samo tako. Ipak sam ja treći trener ove momčadi u samo nekoliko mjeseci - jasan je Tudor.

Tako se Verona maknula od dna ljestvice, a tamo su sad Salernitana, Cagliari i Juventus koji ima jedan bod iz četiri utakmice. Tudora sad čeka novih tjedan dana upoznavanja s momčadi, a onda mu slijedi gostovanje kod posljednjeplasirane Salernitane.